Czy któraś z tych sytuacji mogła doprowadzić do ciąży?

Jakiś czas temu wraz z dziewczyną uprawialiśmy petting(były to jej dni płodne), na początku zrobiłem jej dobrze palcami, a później ustami. Następnie ona przez chwilę ocierała sie o mojego penisa (byłem w majtkach), później ja ocierałem się penisem o jej pochwę (wtedy ona była w majtkach). Następnie doszło do wytrysku na jej brzuch, po czym szybko poszła wziąć prysznic, obmyła się wodą, a później zelem pod prysznic i żelem do higieny intymnej. Problem jest taki, że dziewczyna posiada nieregularne cykle miesiączkowe i spóźnia się jej okres już 8 dzień, ponadto po zjedzeniu posiłku występują nudności (wcześniej biegunka). Dodam tylko, że w najbliższym czasie ma zaliczenia, więc może występować lekki stres, a im dłużej opóźnia się okres ten stres coraz bardziej się nasila. Czy z przedstawionych przeze mnie sytuacji, była któraś ryzykowna i mogła doprowadzić do ciąży?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry, przedstawiona przez pana sytuacja nie mogła doprowadzić do zapłodnienia.

Jeśli dziewczyna ma nieregularne miesiączki powinna wybrać się do ginekologa i ustalić przyczynę nieregularnych miesiączek oraz omówić kwestie metody antykoncepcji.

Pozdrawiam