Czy lek Trilaptol osłabia EllaOne?

Z moją dziewczyną wczoraj w nocy uprawialiśmy stosunek. Podczasz szczytowania zsunęła mi się prezerwatywa ale chyba nie całkowicie. Potem jednak podczas zakończenia stosunku prezerwatywa została w pochwie i pewnie się coś wylało w środku. Bardzo się wystraszyliśmo, bo jak można się dlatego postanowiłe zakupić tabletkę 'po' ellaOne. Niestety, na ulotce jest napisane, iż leki padaczkowe zmniejszają skuteczność tabletki, a moja dziewczyna takie bierze - dokładnie trilaptol. Co robić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyjąć tabletkę jak najszybciej i czekać, nic więcej nie da się zrobić.
Pozdrawiam