Czy mam przytyć, aby wrócił okres?

Mam 181 cm wzrostu i waze 60kg, czy to wystarczy, zeby wrocil okres czy musze przytyc?

Dzień dobry,
Jest to sprawa bardzo indywidualna, jednakże należna, zatem najbardziej prawidłowa masa ciała dla Pani wynosi 65,5 kg, zatem zachęcam do systematycznego podniesienia masy ciała, do osiągnięcia podanej wyżej wartości.
Jednocześnie zachęcam do monitorowania wyników badań.
Pozdrawiam serdecznie,