Czy mogę być te liczne pęcherzyki?

Dzień dobry, proszę o poradę: w środę byłam na usg i lekarz stwierdził 5 tydzień ciąży, jednak w macicy oprócz prawidłowego pęcherzyka ciążowego były widoczne inne malutkie pęcherzyki około 10szt. Lekarz powiedział, że to nic groźnego i będziemy to obserwować, jednak ja bardzo się boję że może to być jakieś powikłanie ciąży... Gdy zaczęłam dopytywać lekarz powiedział, że taki obraz występuje przy zaśniadzie lecz wykluczył go w moim przypadku, ponieważ wynik hcg jest prawidłowy i wskazuje na 5 tc. Proszę o poradę czym mogą być te pęcherzyki? Pozdrawiam

Szanowna Pani, mogą być to torbiele, jednakże najważniejszy jest fakt, że ginekolog wykluczył zaśniad groniasty. Proszę się nie martwić