Czy mogłam zajść w ciążę po cesarskim cięciu?

Witam. 19.11 dostałam okres trwał do 23.11. Mój problem polega na tym, że dnia 30.11 do dzisiaj pojawia mi się brązowy śluz z pochwy. Musze używać podpasek aby nie zaplamić bielizny. W środę w ubiegłym tygodniu współżyłam z partnerem, zabezpieczyliśmy się prezerwatywą (nie pękła). Jestem 4 miesiące po cesarce, miesiączki mam regularne. Czy mogę być w ciąży?

Milena Lubowicz

Teoretycznie 6-8 tygodni po porodzie istnieje możliwość zajścia w ciążę. Prezerwatywa właściwie używana daje 97% skuteczności antykoncepcyjnej więc szansa na ciąże nie jest duża. Gdyby objawy nie ustąpiły proszę skontaktować się z ginekologiem.
Pozdrawiam