Czy moje piersi jeszcze urosną przy takiej wadze?

witam otóż mój problem polega na tym że mam nerwicę przez dłuższy czas nie mogłam dojść do siebie z tego brak apetytu przed długo czas aktualnie waże 53 kg nic że mnie nie zostało moje pytanie brzmi czy moje piersi urosną jeszcze ? przez to wszystko z piersi została mi sama skóra a miałam je na prawdę duże czy jak przytyje urosną one chociaż trochę bardzo proszę o pomoc :( jestem załamana

Piersi najczęściej reagują na wahania (szczególnie znaczne) wagi ciała. Mechanizm ten działa "w obydwie strony".
Zachęcam jednak do podjęcia przede wszystkim konsultacji z psychologiem, psychoterapeutą i przyjrzenia się osobowościowym i emocjonalnym przyczynom nerwicy. Specjalista pomoże także je przepracować, by zaburzenia nie nawracały.

Witam!
Więcej wiary! Należy porządnie załatwić problem emocjonalny, reszta przyjdzie sama. Leczenie: psychoterapia, być może terapia zajęciowa i odpowiednie leki p/depresyjne typu SSRI. Ważenie raz na miesiąc - trzeba trzymać rękę na pulsie, aby nie przegiąć, czyli nie uzyskać nadmiernej wagi (utrata nadmiernej wagi jest procesem trudniejszym).
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Mgr Kamila Jakubowska

Witam

Proszę się nie martwić rozmiarem piersi, jak dojdzie Pani do równowagi, apetyt wróci, jeśli przytyje Pani to wówczas tkanka tłuszczowa również wypeni piersi, biodra.Jeśli spada waga to często również zmienijasza się rozmiar klatki piersiowej. Najważniejsze, żeby Pani leczyła się na nerwicę, psychoterapią czy farmakologicznie, z czasem jak poczue się Pani lepiej psychicznie to wpłynie to na lepsze postrzeganie też swego ciała i akceptację siebie.

pozdrawiam
Kamila Jakubowska