Czy możliwa jest martwa ciąża?

Dzien dobry . Wczoraj mialam wizyte u ginekologa ktory stwierdzil , ze nie slyszy tetna dziecka . Z wyliczen od ostatniej miesiaczki wyszlo , ze jestem w 9 tyg ciazy jednak na usg wyszlo 6 tyg i 5 dni . Uslyszalam , ze ciaza jest martwa od ponad 2 tyg i mam czekac kiedy pojawia sie krwawienie i poronie . Zaznacze , ze do tej pory nie mialam zadnych plamien czulam sie dobrze dolegliwosci ciazowe jak zgaga , wymioty czy bol piersi mialam nawet jeszcze kilka dni temu . Wiec dlaczego tak sie czuje skoro plod sie nie rozwija ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa