Czy możliwe jest wytworzenie się ganglionu w okolicy szczęki?

Witam. Od około miesiąca mam mały (ok. 1 cm średnicy) guzek w miejscu stawu żuchwowo-skroniowego. Guzek nie boli, nie przesuwa się, ale "ucieka" pod palcami. Nie widać go, czuć go tylko przy dotyku. Mam podobny guzek na nadgarstku, który okazał się ganglionem. Czy to możliwe, że zrobił mi się kolejny, tym razem w okolicy szczęki?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Możliwe. Proszę skonsultować się w chirurgiem szczękowo - twarzowym.