Czy możliwe jest, że długość okresu zmieniła się bez żadnej przyczyny?

Witam, Od kilku miesięcy mam skąpe miesiączki, które trwają około 2-3 dni. Przez całe życie moje miesiączki trwały około 6 dni. Mam 28 lat i nie zażywam ani nie zażywałam żadnych tabletek antykoncepcyjnych. Swojego czasu leczyłam się n nawracającą grzybicę. Czy możliwe jest, że długość okresu zmieniła się bez żadnej przyczyny? Robiłam cytologię i usg ale nic nie wykazały.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakieś inne objawy? Proponuje udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć