Jakie są przyczyny krótszego okresu?

Mam 29 lat i od 10 lat z przerwami biorę tabletki antykoncepcyjne. Od listopada mieszkam w Egipcie i od tego czasu moje miesiączki są bardzo skąpe. Kiedyś trwały 5 dni, teraz zazwyczaj 1-2. Czy to możliwe, że zmiana klimatu tak na mnie wpływa?

29 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Zmiana klimatu może mieć wpływ termin miesiączki, a także jej intensywność.
Zazwyczaj w pierwszych miesiącach może przebiegać z zaburzeniami, natomiast z czasem cykl się normalizuje.