Czy możliwe jest, że długość okresu zmieniła się bez żadnej przyczyny u 28-latki?

Witam, Od kilku miesięcy mam skąpe miesiączki, które trwają około 2-3 dni. Przez całe życie moje miesiączki trwały około 6 dni. Mam 28 lat i nie zażywam ani nie zażywałam żadnych tabletek antykoncepcyjnych. Swojego czasu leczyłam się n nawracającą grzybicę. Czy możliwe jest, że długość okresu zmieniła się bez żadnej przyczyny? Byłam u ginekologa - Robiłam cytologię i usg ale nic nie wykazały, mam normalną owulację. Lekarz stwierdził, że mi nic nie dolega. Nie mam żadnych innych objawów.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje jeszcze trochę poobserwować i Ew wykonać badania hormonalne