Czy możliwe, że będę miała dziecko z partnerem?

24.08.18 odbyłam z partnerem stosunek,niestety w czasie stosunku spadła nam prezerwatywa co zauważyliśmy dopiero 5 minut później. Partner nie miał wytrysku. Dzień wcześniej (23.08.18)wzięłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną o godzinie 9:00 i miałam mieć przerwę na okres. 2 godziny później po stosunku rozpoczęłam nowy blister z obawy przed ciążą. Stosunek skończył się ok. godziny 18,a tabletkę wzięłam o 20 . Czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli przyjmowała Pani tabletki regularnie, nie ma ryzyka ciąży.