Czy można karmić piersią stosując Moviprep?

Witam, mam za kilka dni gastroskopię i kolonoskopię pod narkozą. Dostałam srodek na przeczyszczenie Moviprep (kwas askorbinowy makrogole potas (chlorek potasu) sód (chlorek sodu) sód (siarczan sodu)) - proszek do sporządzania roztworu doustnego. Czy mogę karmic piersią biorac ten srodek? I jak jest z narkozą? Czy będę mogła po niej karmic? Dziecko ma 2 lata. Proszę o pomoc i pozdrawiam

Lek. Wojciech Zygmunt

Brak danych na temat wpływu leku w czasie ciąży i laktacji. Polecam na kilka dni wstrzymać się z karmieniem piersi oraz poradzić się lekarzy prowadzących. Pozdrawiam i życzę zdrowia.