Czy na zdjęciach z RM widoczne są jakieś nieprawidłowości?

Witam Serdecznie, prosiłbym, aby radiolog zobaczył 8 zdjęć z RM mózgowia i napisał czy widać na nich jakiekolwiek nieprawidłowości link: https://imageshack.com/scaled/large/854/se2g.png. Jestem chłopakiem, mam 18 lat.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety aby interpretować badania obrazowe wprost z sekwencji uzyskanych podczas badania konieczny jest odpowiedni sprzęt. Konkretnie chodzi o monitor przystosowany do oglądania zdjęć oraz odpowiednie oprogramowanie.