Czy nerwiakowłókniowatość się rozwija?

Witam. Choruje na nerwiakowłókniowatość, neurolog stwierdził że choroba jest uśpiona ale zalecił mi być pod stałą kontrolą. W ostanim badaniu z rezonansu magnetycznego wyszło mi ogniskowe hiperintesywne. Dodatkowo na ciele pojawiło mi się kilka różowych cyst przypominających trochę sutek. Czy to oznacza że choroba postępuje?

Witam!
Ten typ choroby należy stale monitorować: badanie neurologiczne, EEG i RM głowy. Wyleczyć całkowicie się nie da. Nowe guzki na skórze jeszcze o niczym nie świadczą!
Powodzenia
W. Łuczkowski.