Czy osoba czekająca na miesiączkę powinna przestać stosować Duphastone?

Witam. Zrobiła badania Beta hcg 7 dni po owulacji 1.78 taki był wynik powtórzyłam za 4dni i wynik 1.16 dodamy że przyjmuje duphaston i brałam zastrzyk z ovitrelle. Moje pytanie brzmi czy odstawić duphaston i czekać na miesiączkę czy brać dalej i powtórzyć beta hcg?

Lek. Tomasz Budlewski

Wg zAlecen lekarza prowadzącego proponuje powtórzyć ponownie beta hcg i udac się do lekarza gineklllga