Czy plamienie może zwiastować ciążę?

Dzień dobry. 27 sierpnia powinnam dostac okres. W tym czasie pojawił sie śluz troche przezroczysty, trochę białawy, bolaly mnie piersi itp.... 31 sierpnia pojawilo sie plamienie. Zrobilam test i nic. Piersi w sumie przestały bolec. Nastepnego dnia rowniez zrobiłam i test wyszedl negatywny. Plamie praktycznie sama krwią z odrobiną śluzu, czasem są takie większe zgrubienia krwi. Bolą mnie jajniki i do tego doszła zgaga. Czy powinnam udać się na izbe przyjęć by mnie zbadano? Rok temu miałamciąże pozamaciczną

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć