Czy podczas menopauzy mogę odczuwać bóle podbrzusza i lędźwi?

Witam. Mam 43 lata i od roku nie mam już menstruacji. Ginekolog na podstawie badań stwierdził, że jestem już w fazie menopauzy. Czy w związku z tym i mimo to mogą być odczuwalne bóle w podbrzuszu, bóle odcinka lędźwiowego? Dodam, że mam 2 mięśniaki nie wielkie. Lekarz powiedział, że nie dają takich objawów a ja mimo to odczuwam dyskomfort. Dodam że nie stosuję żadnych leków. Będę wdzięczna za odpowiedź. Katarzyna

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu internistycznym będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.