Czy podejrzewając, że się jest w ciąży, można poddać się zabiegowi wycięcia pieprzyków?

Jesteśmy z mężem w trakcie starania się o dziecko. Czy podejrzewając że się jest w ciąży (1 m-c starań), można poddać się zabiegowi wycięcia pieprzyków,brodawek wiążącego się ze znieczuleniem miejscowym? Czy lepiej poczekać z takimi zabiegami?

Ewa Rybicka