Czy przez badanie rtg kręgosłupa mogę zabić zarodek płodu?

Witam.robilam sobie rtg kregoslupa.nic nie wiedzac,ze moge byc w ciazy.cos spoznia mi sie okres.ale caly czas boli mnie w dole brzucha i kluje w boku.mam tak to juz tydzien.a okres spoznia sie 5 dni.czy moge byc w ciazy.i czy zabilam ten maly zarodek jesli tak.a moze byc upisledzone dziecko.prosze o szybka odpowiedz.prosze

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa