Czy ból brzucha, kręgosłupa i piersi oznacza ciążę?

Witam. Mam pytanie. Strasznie boli mnie brzuch i kręgosłup oraz piersi jak zwykle na okres ale od 7 dni go brak. Zawsze dzien,dwa dni przed okresemmialam tak jakby wydzielany "brud" teraz go brak. Nigdy tak nie miałam. Niczym sie nie stresuje ani nie myslalam o tym by miec dziecko,wiec podłoże psychologiczne odpada.O co moze chodzic? Czy to ciąża?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa