Czy są zioła na to, żeby dostać okres i czy pomogą mi zajść w ciążę?

Mam złe wyniki TSH (bardzo wysoki powyżej 50) i brak okresu, byłam już u różnych lekarzy i tylko przepisywali mi tabletki, po których tyłam. Czy są może zioła na to, żeby dostać okres i czy pomogą mi zajść w ciążę, o którą już od dawna się staram.

Witam serdecznie,
ze względu na nieprawidłowy wynik TSH wymaga Pani stałej opieki endokrynologicznej oraz odpowiedniego leczenia. Zaburzenia hormonalne ze strony tarczycy mogą być przyczyną problemów z miesiączką.
Potrzeba jest również konsultacja ginekologiczna. Wymaga Pani stałej opieki ginekologa. Nie należy stosować żadnych leków na własną rękę w tym również ziołowych.
Pozdrawiam