Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy Setaloft daje skutki uboczne?

Witam mojej dziewczynie został przepisany lek Setaloft ale ma podejrzenie jaskry (okulista kazał co pół roku się kontrolować) i wadę wzroku. Póki co wzięła 5 zalecanych dawek i mówi,że widzi trochę gorzej i ma parę objawów ubocznych które są typowe dla antydepresantów. Ale pytanie dotyczy czy lek powinna brać czy może zaprzestać?
KOBIETA, 19 LAT 12 miesięcy temu

Wzrost ciśnienia śródgałkowego a jaskra

Czym jest ciśnienie śródgałkowe? Jakie to ma wpływ na funkcjonowanie organizmu? I wreszcie co sprawia, że ciśnienie rośnie? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety