Czy taka senność może być objawem jakiegoś schorzenia?

Witam, Od kilku dni chodze spac 21-23 i wstaje o 5 rano,(wcześniej chodziłem spać ok 24-2 w nocy i budzilem sie 7-8) natomiast od ok 17.00 dopada mnie senność i oczy stają się ciężkie, boje sie zasnac duzo wczesniej bo boje sie ze wstane o 3-4 i nie bede mogl juz spac. Czy taka sennosc moze byc objawem jakiegos schorzenia ? Dodam ze obecnie uczeszczam na psychoterapie w celu zniwelowania stanow lekowych/nerwicy lekowej.

Może być to rzeczywiście wynikiem nerwicy - polecam omówić problem senności ze swoim terapeutą, który zna Pana trudności, możliwości i sposoby radzenia sobie i będzie mógł najlepiej poprowadzić Pana również przez te trudności. Z pozdrowieniami.