Czy taki wynik kolonoskopii u 46-latki jest prawidłowy?

Witam dzisiaj miałam robiona kolonoskopie. Bardzo proszę o wyjaśnienie tej diagnozy czy jest czym się martwić? Lekarz tak opisał na zaświadczenie. Diagnoza Uchylki esicy. Guzki krwawi owe wewnętrzne. K57. 3 I84. 2 45.231 100.10 99.18.Za odpowiedź z góry dziękuję.

Szanowna Pani, uchyłki są to uwypuklenia błony śluzowej jelita grubego. Występują przeważnie u osób starszych. Guzki krwawnicze są stanem fizjologicznym