Czy takie krwawienie wskazuje na poronienie czy też okres?

Dzień dobry ostatnią miesiączkę miałam 4.04. ( od lat regularnie jak w zegarku co 27/28 dni) dodam że zbliżenie z mężem miałam 13/14.04. w tym miesiącu był brak miesiączki o czasie. Wykonałam test ciążowy dn. 2.05 blada druga kreska 4.05 /5.05/6.05 lekkie krwawienie i bóle brzucha 7.05 brak krwawienia. Beta hcg wykonana 6.05 wynosi 20,4 mlU/ml. Czy te krwawienie to poronienie czy okres czy możliwe że jestem w ciąży dodam że od roku staramy się o dzidzię.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się na kontrolę do ginekologa, aby wykluczył, bądź potwierdził ciążę.