Czy takie zawroty głowy mogą występować na tle nerwowym?

Witam. Miałam dziś takie dziwne uczucie w głowie. Jak by mnie na chwilę przycmilo. Takie chwilowe odcięcie. Ciśnienie dobre. Robilam jakiś czas temu tk głowy wszystko ok. Proszę o poradę z czym te dziwne uczucie może mieć związek? Jakie badania zrobić? Jestem bardzo nerwowa i ostatnio mam wiele problemow. Czy to może być na tle nerwowym? Bardzo boję się że ta sytuacja może poprzedzac udar. Proszę o odpowiedź. Mam 32 lata a moje samopoczucie od jakiegoś czasu to koszmar

Witam! Podłoże emocjonalne stwierdzanych objawów jest wielce prawdopodobne. Konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego lub komercyjnie. Określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, sugestywność itp. Zaproponują odpowiednie postępowanie: jeżeli istotny okaże się czynnik emocjonalny, to psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/depresyjnymi i p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.