Czy te objawy na pewno wykluczają ciążę?

witam! przychodzę do państwa z nietypową sprawa lecz już sama nie wiem co o tym myśleć. Wspolzylam z mężem 9/10 luty, po 9 dniach zrobiłam badanie krwii wyszło ujemne, 13 marca miałam zapisana wizyte u ginekologa oznajmilam ze spóźnia mi się okres, zrobił mi badanie dopochwowe i stwierdził ze ciazy nie ma lecz chwilę po tym badaniu zaczęły się problemy, pojawiły się bóle żołądka, nudności, czułam jakbym przechodziła jelitowke, język był dretwy. Czy ginekolog mógłby się pomylić? dodam jeszcze ze robiłam testy które wychodziły pozytywnie, od niedawna sama odstawiłam leki psychotropowe i miałam dużo stresów, pojawiły się również bóle podbrzusza jest to bardziej ból w okolicy bioder gdy mocniej nacisne bądź przy badaniu u lekarza, pojawiło się również właśnie po tej wizycie ciągła mokrosc, bardzo proszę o pomoc, za dwa tygodnie mam zaplanowane usg aby sprawić czy nie jest to przyczyną coś innego. Pozdrawiam.

Trudno po objawach wykluczyć ciążę. Proszę wykonać proste badanie z krwi poziomu beta-HCG, a na pytanie czy jest Pani w ciąży uzyska Pani szybką odpowiedź.