Czy ten ból nerek to coś poważnego?

Witam. Pije ok 1.5 litra wody dziennie i 2 lub 3 kawy i oddaję mocz ok 3 razy dziennie. W nocy budzi mnie straszny ból chyba nerek (bo ból jest z tyłu pleców). Bywa że piję więcej wody i na 10h w pracy nie sikam wcale. Rano jak wstaję to jestem na buzi spuchnieta jakby mnie ktoś pobił. Mimo diety i ćwiczeń to przybieram na wadze. Czy to powód do obaw?

Szanowna Pani, należy jak najszybciej wykonać USG jamy brzusznej. Proszę udać się do lekarza POZ