Czy to być może zmiany hormonalne i zbliżam się do menopauzy?

Ostatni okres miałam 24 sierpnia, a mój cykl to z reguły 29, 31 dni, czyli gdzieś ok. 24 września powinnam dostać następny. 11 września współżyłam. 25 września byłam u ginekologa i stwierdził, że okres dostanę już wkrótce, gdyż mam pogrubione endometrium, ale okresu nie mam do dzisiaj. Dodam, iż trochę pobolewają mnie piersi i zastanawiam się, czy mogę być w ciąży, lecz dodam iż mam 48 lat i w tym wieku jest minimalna szansa, czy to być może zmiany hormonalne i zbliżam się do menopauzy?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest jak najbardziej możliwa . Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i ponownie udac się do ginekologa