Czy to jednak może wskazywać na ciążę?

Witam, mam nastepujacy problem. Okres spóźnia mi się już tydzień, dziś jest 37 dzień cyklu, które zwykle trwają 26-30 dni. Wykonałam z 10 testów domowych o najróżniejszych porach i różnych marek w ciągu tych 7 dni wszystkie negatywne. Wczoraj byłam na teście krwi który wykazał że nie jestem w ciąży. Wszelkie objawy który zwykle mam przed okresem wystąpiły, dodatkowo w ciągu cyklu miałam krwawienie które rozpatruje jako owulacyjne w 19 dniu cyklu(pierwszy raz miałam takie krwawienie). seks upraiwalismy tydzień przed i tydzień po krwawieniu, w prezerwatywie, dobrze założonej, nie zsunela się ani nie pękła, nie była ubrudzona ani sperma ani preejakulatem podczas zakładania, cały stosunek był w prezerwatywie. Bardzo się stresujemy bo nie jesteśmy gotowi w żadnym wypadku na dziecko i bardzo uważalismy a okresu jak nie było tak nie ma. Dodatkowo w tym miesiącu bardzo się stresowałam z powodów rodzinnych (utrata bliskiej osoby ) dlatego zastanawiam się czy stres też mógł mieć jakiś wpływ. Czy to może być jednak ciąża?

Dzień dobry, na opóźnienie miesiączki wpływ może mieć wiele czynników, m.in. właśnie stres. W sytuacji, którą Pani opisuje zajście w ciąże jest mało prawdopodobne. Jeżeli dalej się Pani niepokoi można wykonać test bHCG z krwi lub udać się do ginekologa.