Czy to mogło być lunatykowanie?

Witam! Otóż może to nie typowe pytania. Ale nigdy tak nie miałam. Ale dzisiaj do 3/4 z chłopakiem piliśmy trochę. Jeszcze normalnie kontaktowałam i nie byłam pijana ani nic. Robiłam babci kanapki z tata dawałam leki babci poszłam się wykąpać. I koło 5 położyliśmy się spac tzn oglądaliśmy film ale urwał mi się film mogłam zasnąć. Miałam utratę świadomości pierwszy raz w życiu. Obudziłam sie przy lodowce. Po czy poszłam znowu do góry się położyć. Ale nic nie pamietam. A obudziłam się w łóżku rodzicow. Nic nie pamietam. Nie mam przebłysków żebym przypomniała sobie. A na dodatek od 4dni cały czas mnie boli głowa. A dzisiaj po tej akcji obudziłam się o 16 jakoś i powinnam być wyspana a cały czas czuje się senna. Co to może być? Powinnam iść się przebadać ? Co to może być? Chłopak mówi ze to lunatykowanie. Ale to jest pierwszy raz. Tata z mama strasznie się martwią. Mama mówi ze ściemniam. A tata ze mogłam coś brać lecz nic nigdy nie brałam. Mówi ze nie może się to więcej powtórzyć i mam sobie wszystko przypomnieć. A ja nie potrafię bo mam pustkę w głowie. Mówi ze mogę być chora psychicznie bądź to patologia ze w tak młodym wieku mam utratę pamięci i świadomości. Proszę o pomoc! Co mam zrobić? I może ktoś mnie uspokoi co ze mną jest nie tak?

Witam! Wskazana konsultacja w P.Z.P., EEG, także po prowokacji bezsennością, profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego. Bardzo pomocne byłoby Wideo-EEG. Powinni sprawę wyjaśnić i zaproponować rozwiązanie. Powodzenia W. Łuczkowski.