Czy to może być rak jajnika czy torbiel?

Witam jak miałam 17 lat pojawiło u mnie owłsenie typu męskiego np na nogach, twarzy oraz nieregularne miesiączki była u kilku lekarzy i nic nie wiedzieli co mi jest. Teraz mam lat 35 i poszłam do lekarza i stwierdziła u mnie guza na jajniku badania mam CA-125 19,49 U/ml a HE4 86,1 pmol/l boje sie ze to może być rak jajnika czy może torbiel.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się ginekologiem - specjalista ginekologii onkologicznej.