Czy to może być związane ze zwyrodnieniem?

Dzien dobry mam 44 lata. Od jakiegos czasu zauwazylem 10 miesiecy "cwierkajaco -trzeszcacy dzwiek w szyji u gory przy glowie. Nie mamzadnych bolow glowy ani szyji. Praca raczej siedzaca od roku czasu. Urazow szyjnych nie mialem ostatnio. 10 lat temu uderzylo we mnie auto przeswietlenie RTG nie wykazalo zadnychj zmian. Bardzo prosze o pytanie czy to moze byc zwiazane z zwyrodnieniem? kregow szyjnych? albo cos powazniejszego? Z powazaniem P

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może być zwyrodnienie. Proponuje wykonać rtg i udac się do lekarza rodzinnego