Czy to możliwe, że mam zakrzepicę?

Najpierw przez tydzień pojawiły się kilkunasto-sekundowe uderzenia gorąca w stopę, a właściwie jej fragment, teraz są one niemal niewyczuwalne, ale pojawił się niewielki ból nogi (nie mogę się ułożyć, by było mi wygodnie),boli łydka, tył uda (tuż nad zgięciem). 6 lat temu złamałam V kość śródstopia i przez 5 tygodni nosiłam gips. Czy to możliwe, że mam zakrzepicę? Przez te 6 lat niczego niepokojącego nie zaobserwowałam. Faktem jest, że ostatnio mało się ruszam. Mam 28 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.