Czy trzeba zrezygnować ze starań o dziecko w całym cyklu?

W związku z rwą kulszową mam zalecone zabiegi Sollux, Laser, Magnetotereapia, Prad galwaniczny. Ćwiczenia MCKenziego. Od 6 miesiecy jestem w trakcie starania się o dziecko. Czy powinnam przerwać starania w dniach zabiegów czy w całym cyklu, w którym będą zabiegi? Mój cykl trwa 29 dni . Zabiegi będę miała od 5-14 dnia cyklu. Zabiegi skonczą się przed owulacją - to jest wystarczające. Czy trzeba zrezygnować ze starań o dziecko w całym cyklu?

Witam,
moim zdaniem żadne z wymienionych zabiegów nie powinno zagrozić zarodkowi(nie mam pewności co do magnetoterapii) Na wszelki wypadek radzę skonsultować to z lekarzem ginekologiem.

Pozdrawiam i życzę sukcesu:)