Czy w śluzie wypływającym z penisa znajdują się plemniki?

Dzien dobry:) Chcialam zapytac czy jesli miałam na palcach śluz z penisa to czy w śluzie sa plemniki?i czy poźniej po zaschnieciu tej wydzieliny jesli włozylam palca do pochwy to czy plemnik mogl sie dostac do pochwy i czy moge byc w ciaży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym płynie znajdują się plemniki. Jeśli ów śluz rzeczywiście zasechł to prawdopodobieństwo zapłodnienia w takiej sytuacji jest znikome.