Czy w wieku 22 lat nieregularne miesiączki są niepokojącym objawem?

Witam. Chciałam zapytać czy w wieku 22 lat nieregularne miesiączki są niepokojącym objawem. Zazwyczaj zaczynają się po 21 do 28 dni. Trwają 4 dni. Dodam tylko, że nie odczuwam żadnych innych problemów (bóle, obfite krwawienia). Jednak moje miesiączki nigdy nie były regularne. Będę wdzięczna za odpowiedź czy taki stan rzeczy jest niepokojący czy też normalny.

Zależy od tego czy aktualnie planuje Pani ciążę, ponieważ świadczy to o zaburzeniach drugiej fazy cyklu/cykle bezowulacyjne?/