Czy warto robić rezonans z kontrastem?

Mam zapytanie Około 2 miesięcy boli mnie głowa ból i miałem zawroty głowy,ból jest wędrujący przy tym jeszcze ból skroni i policzków wykonałem rezonans głowy które absolutnie nic a nic ani jednego uchybienia jedynie polip 1cm lewej szczęki zatokowej ból nadal jest byłem o okulisty wszystko okej i poszedłem do neurologa który powiedział że można by wykonać jeszcze rezonans z kontrastem mam zapytanie czy jest to konieczne jeżeli rezonans nic wskazał proszę o jakieś wskazówki co robić czy warto robić rezonans z kontrastem.

Witam.zęby ma Pan zdrowe? Należy Pana zapytać o wiele rzeczy a nie robić badania kolejne. Czemu ma Pan zawroty głowy? Czy miał Pan uraz głowy lub szyi? Czy ma Pan anemię lub niedobór żelaza? Czy laryngolog się wypowiedział na temat 1 cm polipa zatoki? Może polipa uciska na zwoj skrzydłowopodniebienny? Itd. Pozdrawiam serdecznie