Czy z takimi objawami warto zgłosić się do lekarza lub na izbę przyjęć?

Dzień dobry, w sobote wieczorem wybralam sie na przejażdżke hulajnoga elektryczna i z wysoka predkoscia (ok25km/h) przejechalam ulice na ktorej byla duza kostka, tzw. “Kocie łby”. Poczulam nieprzyjemne wstrzasy ale nie pomyslalam ze moze mi to zaszkodzic wiec przejechalam ulice. Przed i po jechalam jeszcze zwyklym chodnikiem tak ze cala jazda trwala ok. 30 min. Cały czas czulam ze w glowie troche mi sie “miesza” ale dokonczylam jazde, zsiadlam z hulajnogi i przesiadlam sie w metro. Po kilku minutach poczulam sie bardzo zle- bylam totalnie zdezorientowana, zaczela mnie bolec glowa i mialam zawroty. Dojechalam jakos do domu ale patrzylam sie stale w jeden punkt, nie moglam ruszac glowa ani patrzec sie na boki. Myslalam ze przejdzie mi po dobrym wyspaniu sie ale na drugi dzien czulam sie jeszcze gorzej i nic sie do dzisiaj nie polepszylo a nawet mam wrazenie ze jest gorzej. Czuje sie totalnie zamroczona, spowolniona i zmieszana, mam bol glowy ktory moge okreslic jako punktowy w roznych miejscach i “rozlewajacy sie” mrowienie z tylu glowy co jakis czas, zawroty glowy i szumy w uszach gdy wstaje oraz uczucie ze nie moge utrzymac sie na nogach wiec po zrobieniu paru krokow znow wracam do łóżka. Mam problemy z wysławianiem sie i czuje jakbym byla bardzo spowolniona i miala pustke w glowie, jestem zmieszana i przybita. Oprocz tego wieczorami mi zimno, mam problemy ze snem i drgawki, mam wrazenie ze jestem pozbawiona mimiki twarzy i patrze sie tepo w jeden punkt, bo gdy probuje ruszac glowa to kreci mi sie jeszcze bardziej. Jesli chodzi o wzrok i swiatlo to po pierwszej nocy mialam lekki światłowstret ale teraz nie jest tak zle. Moge siedziec przy swietle elektrycznym i zerkac w telefon czy telewizor chociaz mam wrazenie ze nie nadazam za programem, ktory leci. Gdy wstaje i probuje chodzic wszystko sie pogarsza zwlaszcza to, ze czuje sie slaba jakbym miala zaraz zemdlec, kreci mi sie w glowie mam szumy w uszach i jest mi bardziej niedobrze. Czy powinnam zglosic sie do izby przyjec czy wystarczy zwykla wizyta u lekarza kiedy bede w stanie sie do niego wybrac? Boje sie ze z racji tego ze w nic mocno sie nie uderzyłam ani nie straciłam przytomnosci i zdarzenie mialo miejsce trzy dni temu odesla mnie do domu bez badan, mimo tego ze czuje sie o wiele gorzej niz jakbym w cos po prostu uderzyla i sytuacja nie ulega poprawie. Bardzo prosze o porade.

Do pełnej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań labor; może też rozmowa z Psychologiem, ocena nastroju... ; Ważne omówienie leczenia z neurologiem leczącym; wywiad, badanie , ocena wyników badań. Pozdrawiam