Czy zbadać tętno dziecka w 28. tygodniu ciąży?

Witam, mam 27 lat i jestem w 28 tc. Mam problem poniewaz moja pociecha przynajmniej raz w miesiacu robi mi 2-3 dniowe nie dajac znaku zycia albo kiepskie kopniaki od niechcenia. Kilka razy w zwiazku z tym bylam w szpitalu za kazdym okazywalo sie ze jest ok. Kupilismy sobie detektor tetna, ale czy mimo to powinnam jechac do szpitala jezeli tetno jest prawidlowe? Z gory dziekuje za odp

Lek. Katarzyna Szymczak

To Pani najlepiej wie jak zachowuje się dziecko, w razie niepokoju myślę że zawsze wskazana jest wizyta u lekarza.
Pozdrawiam