Czy żółtawe oczy to powód do zmartwień?

Witam, pisałam już do Was parę pytań związanych z operacją jaką jest cholecystektomia. Niestety teraz moje pytanie jest troszke inne a dotyczy oczu. Otóż pare osób mi powiedziało że mam żółtawe oczy. Nie jest to jakiś mocny odcień żółtego, ale rzeczywiscie sa zazółcone. Czy powinnam sie martwic i zgłosic z tym do lekarza rodzinnego?

Witam.
Zażółcenie spojówek gałkowych po operacji cholecystectomii jest jak najbardziej wskazaniem do kontroli u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam