Czy po stosunku mogą występować silne bóle podbrzusza?

Witam mam pytanie otóż 10 marca miałam okres tygodniowy dosyć obfity 24 marca po stosunku z mężem dostałam bardzo silnych bóli podbrzusza i znowu okres też dosyć obfity i też tygodniowy i znowu po stosunku z mężem 1 kwietnia 2 kwietnia znowu mam plamienia. Dodam że 24 marca miałam iść do lekarza musiałam przełożyć termin mam na 6 kwietnia i boje się ze znowu będę musiała przełożyć jak dostane okres nie wiem co mam robić

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć