Depresja lękowa, agorafobia i pobyt w obcym kraju

Witam mam 26 lat. Zacznę wprost , leczylam sie w przeszlasci z depresji i rok temu wszszlam z depresji lekowej i agarofobi. Dzis wytyczone mam cele jeden z nich to sprackkurs i ogromny lek ze w czasie zajec dostane ataku paniki a wiem ze gdy to sie stanie juz nic mnie nie skloni by tam wrocic :( mam 2 dzieci 7 i 3 lata. Proszę o poradę (musze poradzić sobie sama bo w obcym kraju obecnie mieszkam. Jak pokonać taki lek by nikt się nie poznał? Wiem że to moze głupie ale Ciężkie tez dla DZIECI

Witam, napisała Pani że leczyła się pani w przeszłości na depresję i agorafobię i udało się Pani pokonać problemy. Proszę się zastanowić z jakich umiejętności, zasobów Pani korzystała, co Pani pomogło że znalazła w sobie tyle siły. Kto Pani pomógł i czy może Pani teraz również z tego wsparcia skorzystać. Rozumiem że martwi się Pani również o dzieci. Nie musi Pani zostać z tym sama. Może Pani skorzystać z pomocy psychologa online lub konsultacji telefonicznych, jeżeli nie ma Pani możliwości spotkania z terapeutą w gabinecie. Zapraszam i pozdrawiam serdecznie

Witam
Zachęcam do podjęcia terapii.
W szczególnych przypadkach możliwe są
konsultacje online, np. za pośrednictwem
komunikatora Skype.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie