Diagnoza przyczyny bólu w prawej nerce i okolicach prawych dolnych pleców

Próbuję zdiagnozować przyczynę bólu w prawej nerce/okolicach prawych dolnych pleców. Ból nieuciążliwy ale stały, momentami nasilający (zwłaszcza przy wychłodzeniu). Bad. moczu: erytrocyty na poziomie 20,00, lipidogram Triglicerydy na poziomie 267.00. USG: złóg 11 mm w p.ż, nerka prawa o ścieńczonej korze 9mm, lewa 17mm, wątroba powiekszona, wymiar cc do 165 mm, stłuszczała; Kielichy ok. Do tej pory brak jasnej diagnozy co dalej. Dziekuję za wskazówki.

Ale przecież ma Pan ewidentnie kamicę pęcherzyka żółciowego (złóg 11 mm w pęcherzyku żółciowym). Taki złóg w pęcherzyki żółciowym może wywoływać objawy jak Pan opisuje. Proszę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem celem podjęcia decyzji co do leczenia operacyjnego.