Dieta dla odchudzającej się 24-latki

Mam 24 kata wzrost 154 waga 74 kg typ jabłko od miesiąca ćwiczę godzinne dziennie tzw mel b na każdą parie ciała jaka dieta była by najlepsza?zrezygnowałam z pieczywa białego,słodyczy,fass fudów,napoi słodkich ograniczam spożywanie makaronów i ziemniaków dodam,że choruję na niedoczynność tarczycy

Mgr Martyna GorczyĹska

Bardzo dobrze, że Pani wyeliminowała takie produkty. Ważne jest jeszcze aby spożywać pięć posiłków dziennie. Dieta powinna być bogata w świeże warzywa i owoce. Proszę jednak pamiętać, że węglowodany w obiedzie powinny się pojawiać - mogą to być kasze i brązowy ryż. Ziemniaki w diecie również mogą się pojawiać, wbrew powszechnej opinii wcale nie są takie kalorycznej - bardziej kaloryczne są usmażone lub polane masłem, także w takiej formie ziemniaków proszę unikać. Można przemyśleć wizytę u dietetyka, specjalista po przeprowadzeniu wywiadu i pomiarów będzie w stanie ustalić jadłospis dopasowany do Pani

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska