Dlaczego czuję pieczenie przy ujściu pochwy?

Witam mam 22 lata jestem kobietą.Jakoś od tygodnia odczuwam pieczenie przy ujściu odbytu,pojawiły się dwa guzki dość wyczuwalne.Przy oddawaniu stolca odczuwam lekki dyskomfort boli mnieodbyt.Podejrzewam hemoroidy kupilam masc procto glyvenol ,normosan herbatke na unormowanie zaparć, piję dużo wody ćwicze bo ciężko mi dłużej usiedzieć.Maści używam od 5 dni 2x dziennie, czuje lekką poprawe.z początku na papierze było troszeczkę jasno czerwonej krwi teraz nie.Co tak moze być?czekam na odpowiedź

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na hemoroidy konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć