Dlaczego czuję w swoim ciele włosy?

witam. mam bardzo dziwny problem. znalazlam w ciele wlosa ... okazalo sie ze jest on naprawde dlugi... znalzlam go takze w ustach, wczesniej tez czulam gilgotanie w gardle, dziwny kaszel, jestem tez palaczem ale to nie ten typ kaszlu. gdy dotarlo do mie ze czuje go w szedzie a wlos jest tak cienki ze praktycznie niewidyczny, próbuje przypomniec kiedy widzialam cos po raz pierwszy i mam wrazenie ze jest ze mna przez wiekszosc zycia... co robic ? kobieta 29l

Dzień dobry, czasami nam się zdarza mieć w jakie ustnej własne włosy, lub włosy osób z którymi przebywamy. Jeżeli Pani częściej czuje że ma włosy, problem wywołuje dyskomfort warto udać się do lekarza psychiatry na konsultacje. Z Pani opisu wynika, że te myśli mogą mieć charakter fobi. Być może konieczna również będzie konsultacja u psychoterapeuty oraz psychoterapia. Jednak zapewne lekarz psychiatra pokieruje Panią dalej.
Pozdrawiam A. Pacia