Dlaczego doskwiera mi ogromny ból pod prawą piersią?

Witam. Mam 20 lat jestem 37/8 tygodniu ciąży od paru tygodni doskwiera mi ogromny ból pod prawą piersią, ból nawracajacy, ostry, ból jest tak silny i uciążliwy że budzi w nocy oraz nie pozwala normalnie funkcjonować w dzień. Skóra w tym miejscu jest gorąca i szczypie przy lekkim dotknieciu, lekkie musniecie po tym miejscu sprawia również ból. Ból towarzyszy cały czas z przerwami. Jest naprawdę nie do wytrzymania. Często pojawiają się mdłości lekkie przy tym.bólu. Lekarz prowadzący ciążę powiedział że to może być od ucisku plodu oraz ruchów natomiast ból występuje nawet bez ruchów płodu. Z dnia na dzień jest coraz gorszy. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana ponowna wizyta u lekarza prowadzącego ciąże lub lekarza internisty po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć