Dlaczego mam paranoiczne lęki, że coś złego dzieje się z moją rodziną?

Witam, od kilku miesięcy mam paranoiczne lęki że coś sie stanie złego mojej rodzinie, a zwłaszcza dwuletniemu synkowi. Dochodzi do tego, że wręcz wyobrażam sobie różne sytuacje, w ktorych umiera mój mąż i syn. To sa straszne myśli... porwania, wypadki, tortury itp. Pojawia sie przy tym płacz i histeria. Co powinnam zrobić czy konsultacja z lekarzem jest wskazana?

Dzień Dobry Pani,

Proszę już nie czekać i sięgnąć po potrzebną Pani pomoc specjalistyczną (psychiatryczną/psychoterapeutyczną)
do Poradni zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i (komplementarnego) leczenia.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,